KÖSE olarak "önce insan” felsefesinden hareketle, şirketimizi geleceğe ancak çalışanlarımızla taşıyabileceğimize inanıyoruz. KÖSE’nin en önemli başarı anahtarı ve çözüm ortağı çalışanlarıdır. Bugüne kadar geldiğimiz noktada insan gücüne yaptığımız yatırımın payı çok büyüktür. Bilinçli çalışan, dürüstlüğü ve sabrı hiçbir zaman terk etmeyen, üstün kalite hedefinden vazgeçmeyen, yardımlaşan, gelişme ve geliştirme hevesli, başarı azmine ve yaratıcılığına sahip çalışanlarımız başarımızın temel kaynağıdır. Bundan sonra da amacımız, çalışanlarımızın içindeki azim ve enerjiyi ortaya çıkaran, yeteneklerini sergilemeye yönelik anlayışımızı geliştirmektir.


İnsan kaynakları yönetimi anlayışımız, stratejik hedeflerimize yüksek performansla ulaşmamızı sağlayacak yaklaşım ve uygulamaların oluşturulmasını içerir. Tüm çalışanlarımız tarafından bilinen, paylaşılan, anlaşılır, şüpheye yer vermeyen ve birbirini destekleyen uygulamaları hayata geçirmek insan kaynakları anlayışımızın temelini oluşturur. Ayrımcılık oluşturabilecek hiçbir önyargı insan kaynakları anlayışımızda yer almaz. Bu anlayışı, tüm insan kaynakları yönetimi süreçlerimizin yapılandırılması ve uygulanmasında göz önünde bulunduruyoruz.


"EN İYİ OLMAK" hedefimizi bizimle paylaşacak yeni arkadaşları aramızda görmeyi her zaman isteriz. Siz de KÖSE Ailesi' nin gelişen ve büyüyen yapısı içerisinde yerinizi almak ve kariyerinize yön vermek istiyorsanız Cv ve özgeçmişinizi oluşturun.

[kariyer_formu]

Kariyer Başvuru Formu

Yüklemek istediğiniz bir evrak varsa buraya tıklayarak dosya seçebilirsiniz.

Bu site Medicom E-Ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.